rozmiar penisa

Jaki jest optymalny rozmiar penisa? Jak go powiększyć?

Rozmiar penisa – bez cienia wątpliwości – ma znaczenie. Mężczyźni, częstokroć traktują swoje przyrodzenie jako swoistą miarę męskości i nierzadko dążą do powiększenia członka. Jaki jest optymalny rozmiar penisa i czy można powiększyć członka?

O tym, że rozmiar ma znaczenie przekonany jest niemal każdy mężczyzna. Gabaryty penisa mają wpływ na pewność siebie. Warto mieć jednak świadomość, że w przypadku doznań seksualnych partnerki – to jakim dysponujemy członkiem, nie ma większego znaczenia. Wszak, głębokość pochwy to zaledwie 10 centymetrów. Oznacza to tyle, że nawet penis mierzący 10 centymetrów – może dokonać pełnej penetracji. Oczywiście, pochwa ma możliwość pogłębiania się na skutek współżycia.

O ile Panowie są przekonani, że rozmiar członka ma znaczenie, o tyle kobiety – odpowiadając na pytanie zadane w 2002 roku przez dr Franckena – nie były zgodne w tym temacie. Tylko 21% kobiet uznało, że wielkość członka jest ważna, bądź bardzo ważna. Dlatego też – uspokajamy: większość kobiet nie przywiązuje większej uwagi do wielkości penisa.

Jaki jest optymalny rozmiar penisa?

W innym badaniu, przeprowadzonym przez zespół badaczy – próbowano ustalić wielkość i grubość członka, która najbardziej odpowiada kobietom. Wyniki tegoż badania były więcej, niż zaskakujące. Okazało się, że Paniom wcale nie zależy na tym, by penis był duży. Optymalny penis (uśredniony) był bardzo podobny do średniej europejskiej, a więc mierzył 15-17 centymetrów.

Co ciekawe, większe znaczenie dla kobiet ma obwód członka. Według wielu Pań – to właśnie grubość penisa ma spory wpływ na doznania seksualne podczas zbliżenia.

Czy można powiększyć penisa?

Ilość pytań pojawiających się w temacie powiększania penisa jest ogromna. Częstokroć możemy się natknąć na zapytania dotyczące zabiegów powiększania penisa. Czy faktycznie można powiększyć penisa?

Rozwój medycyny sprawił, że powiększanie penisa nie jest żadnym mitem. Możemy wręcz mówić o pewnym, popularnym procesie. Zainteresowanie powiększaniem jest ogromne, a mężczyźni decydują się na rozmaite formy. Które z nich cechuje najwyższa skuteczność? Które metody na powiększenie penisa faktycznie działają?

Które metody na powiększenie penisa są skuteczne?

Sposobów na powiększenie penisa jest co najmniej kilka. Co oczywiste, różnią się one skutecznością, inwazyjnością i ceną. Poniżej pokrótce przedstawiamy 5 najpopularniejszych metod na większego członka.

1. Tabletki powiększające członka

Metodą, o której mówi się zdecydowanie najwięcej jeśli chodzi o powiększenie penisa są tabletki. Kuracja suplementami i wyrobami medycznymi ma pozytywnie wpływać na objętość ciał jamistych i tym samym – wydłużać oraz pogrubiać penisa.

Warto mieć jednak świadomość, że nie wszystkie metody są dostatecznie skuteczne. Lwia część dostępnych produktów – zwyczajnie nie działa. Produktem, o którym można powiedzieć, że jest sprawdzony i skuteczny jest Member XXL.

2. Żele powiększające członka

Sporym zainteresowaniem mogą pochwalić się również żele powiększające członka. Preparaty w postaci maści i kremów – stosuje się do-miejscowo. Co prawda, nie cieszą się aż tak dobrymi opiniami jak ma to miejsce w przypadku tabletek – nie mniej, z całą pewnością są skuteczne.

3. Jelqing

Osoby, które nie planują angażować żadnego budżetu w powiększanie penisa, z powodzeniem mogą skorzystać z jelqingu – ćwiczeń rozciągających penisa, które do złudzenia przypominają masturbację. Ich skuteczność, nie należy jednak do najwyższych.

O jelqingu więcej można przeczytać na SferaIntymna.pl/Jeliqing

4. Kwas hialuronowy

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym to zabieg bezpieczny, skuteczny i niebolesny. Krótki okres rekonwalescencji, relatywnie niska cena i gwarancja efektów – to główne zalety powiększania kwasem hialuronowym. Gdyby jeszcze zabieg był trwały – moglibyśmy mówić o idealnej formie powiększania penisa. Niestety, z czasem kwas hialuronowy się wchłania i efekty znikają.

5. Nacięcie więzadeł wieszadłowych

Zabieg nacięcia więzadeł wieszadłowych to inwazyjna metoda, która pozwala wydłużyć penisa o kilka centymetrów. Zabieg jest bezpieczny – i pozwala uzyskać świetny, optyczny rezultat. Nie mniej, nie ma wpływu na obwód członka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *