powiększanie penisa

Domowe sposoby na powiększenie penisa. Jak powiększyć członka w domu?

Domowe sposoby na powiększenie członka to rozwiązania, po które ochoczo sięga mnóstwo mężczyzn. Wynika to przede wszystkim z faktu, iż tego typu metody pozwalają zachować pełną dyskrecję. Jednakowoż, spore wątpliwości budzi ich potencjalna skuteczność. Czy domowe sposoby na większego penisa są skuteczne? Które działają najlepiej?

Powiększanie penisa to temat, który cieszy się sporą popularnością. Niektóre badania sugerują, że liczba mężczyzn niezadowolonych z wielkości członka może oscylować w granicach nawet kilku milionów Polaków. Antropolodzy i naukowcy twierdzą wręcz, że nawet 40% męskiej populacji chciałoby posiadać większego penisa.

Kompleksy wynikające ze zbyt małego penisa – niestety mają charakter „skryty”. Mało który mężczyzna chce się z nimi dzielić. Panowie rzadko swoje problemy konsultują ze specjalistami – lekarzami, seksuologami czy terapeutami. Przez to – wszelkie szacunki trzeba brać z dużym dystansem. Jednakowoż, o tym że powiększanie penisa to temat popularny może świadczyć chociażby fakt, że wszelkie rodzaju domowe sposoby na powiększenie penisa cieszą się sporą popularnością.

Domowe sposoby na powiększenie penisa: TOP 3

Istnieje szereg różnych rozwiązań i metod, które mogą pochwalić się naprawdę sporą popularnością. Przygotowaliśmy zestawienie trzech metod, które cieszą się zdecydowanie największą popularnością i oferują najwyższą skuteczność.

1. Tabletki na powiększenie penisa

Tabletki na powiększenie penisa to produkty, wokół których wielokrotnie pojawiało się mnóstwo kontrowersji. Nie mniej, od dobrych kilku lat – na rynku dostępne są produkty, które gwarantują skuteczność na bardzo wysokim poziomie i jednocześnie są w pełni bezpieczne dla zdrowia pacjenta.

W chwili obecnej, produktem, o którym można powiedzieć, że jest niekwestionowanym liderem są tabletki Member XXL. To rozwiązanie cieszące się ogromną popularnością i świetnymi recenzjami – zarówno konsumentów, jak i ekspertów. W sieci nie brakuje pozytywnych recenzji i opinii tego produktu. W zasadzie, trudno się temu dziwić – Member XXL to wieloskładnikowe rozwiązanie. Znajdziemy w nim aż 11 substancji aktywnych:

 • chlorowodorek L-argininy;
 • ekstrakt z kozieradki pospolitej (Trigonella foenugraecum L.) [20% saponin];
 • ekstrakt z owoców palmy sabałowej (Serenoa repens) [25% kwasów tłuszczowych];
 • ekstrakt z owoców buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris L.) [40% saponin];
 • ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego (Schisandra chinensis);
 • ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego (Panax ginseng);
 • ekstrakt z szafranu uprawnego (Crocus sativus L.);
 • octan DL-alfa-tokoferylu (witamina E);
 • cytrynian cynku;
 • ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum L.) [95% piperyny];
 • chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6);

Kiedy dodamy do tego fakt, że producent przedstawia badania dotyczące efektywności Member XXL, z których wynika, że średni wzrost prącia w 3 miesiące to 5 centymetrów, możemy dojść do jednoznacznego wniosku: to najlepszy domowy sposób! Więcej o Member XXL na MemberXXL.pl.

2. Kremy na powiększenie penisa

Sporą popularnością cieszą się również kremy, maści i żele na powiększenie członka. To metody, które aplikuje się bezpośrednio na prącie. Czy są skuteczne? Czy dają efekty porównywalne do wyżej przedstawianych tabletek?

W przypadków kremów i maści, zdania są nieco bardziej podzielone. Trudno nawet wskazać produkt, który wyróżniałby się na tle konkurencji. W sieci znajdziemy mnóstwo opinii na temat tego typu rozwiązań – począwszy od tych pozytywnych, poprzez neutralne, a skończywszy na negatywnych.

Trochę niepokojące jest jednak to, że liczba opinii negatywnych jest bardzo wysoka, co może sugerować, że skuteczność środków aplikowanych bezpośrednio nie jest nawet zbliżona do preparatów stosowanych doustnie.

3. Jelqing – ćwiczenie rozciągające penisa

Ostatnią przedstawianą metodą na powiększanie penisa jest Jelqing. To ćwiczenie rozciągające, które znane jest od setek lat. Jego skuteczność nie jest najwyższa, aczkolwiek – nie wymaga gospodarowania żadnych środków finansowych.

Jak pokazują liczne, pozytywne opinie – Jelqing to metoda pozwalająca rozciągnąć (wydłużyć) członka o nawet 2-3 centymetry. Niestety, sposób ten nie pozwala pogrubić (zwiększyć obwodu) penisa.

Warto przy tym zaznaczyć, że realizacja ćwiczeń rozciągających penisa wymaga odpowiedniej wiedzy. Nieprawidłowa technika może skutkować bolesnymi kontuzjami.01

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *